**

موضوعات سایت

نظرسنجی

نظرشما در مورد سیستم؟

درباره ما

کانون فرهنگی، تبلیغی راه 14 در سال 95 با همکاری عده ای از علاقه مندان به کار فرهنگی و مذهبی با مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی و به شماره ثبت موقت 2003283 به عنوان یک تشکل مردم نهاد انشاالله جهت انتشار معارف غنی دین مبین اسلام در فضای مجازی و فیزیکی  و در سایه عنایات قطب عالم امکان حضرت مهدی (عج) با تمام توان پا به عرصه فعالیت نهاد.
همواره این دغدغه برای من وجود داشت چکار کنم که آسیب های اجتماعی جامعه به حداقل ممکن برسد...اولین چیزی که به ذهن من و خیلی ها می رسید بحث فرهنگ سازی بود...برای فرهنگ سازی نیاز به مستندات محکمی وجود داشت که بر پایه اون بشه آگاهی، آموزش و فرهنگ سازی را در حد اعلایی بالا برد. سراغ علوم مختلف رفتم، ولی با جستجوی ساده متوجه شدم خیلی از این مستندات محکم نیستند و هر روز از طرف دانشمندان بعدی به راحتی نقض میشن...به این نتیجه رسیدم که محکمترین مستندات از معارف قرآن کریم و اهل بیت (س) وجود داره که اگه به اونها عمل کنیم آسیب های اجتماعی چون طلاق، اعتیاد، کودک آزاری و غیره، دیگه وجود نخواهد داشت، کما اینکه در سیره اهل بیت و حتی رهروان این مکتب چون سلمان و ابوذر و... مشاهده میشه؛ هر چند بعضی ها از دین سوء استفاده کردند، ولی: اسلام به ذات خود ندارد عیبی * هر عیب که هست از مسمانی ماست و همچنین: من در میان شما دو امانت گرانبها به یادگار می گذارم، اگر به آن دو چنگ زنید؛ هرگز گمراه نمی شوید (بحارالنوار - جلد 23 - ص 14).

کار اصلی ما:

انشاالله قصد داریم معارف قرآن کریم و اهل بیت (س) را در هر شکلی که بشه در دسترس مردم قرار بدیم: از نوشتن یه حدیث به عنوان یه نظر دریه سایت، دیوار نویسی و شبرنگ نویسی آیات و احادیث روی شیشه ماشین ها و نصب تابلو فلزی روی نرده های ادارات، تا نوشتن اذکار صلوات روی کوه ها و خلاصه بگم: از هر فرصتی استفاده کنیم که هیچ کس از این منابع بی بهره نباشه...ای خدای من کیست که شیرینی محبت تورا چشیده باشد و غیر تو دیگری را طلب کند ؟ و کیست که به قرب تو انس گرفته باشد و دوری از تو را طلب کند ؟ (صحیفه سجادیه)

مجموعه کانون فرهنگی، تبلیغی راه 14 مدتی است شروع به کار کردیم و در حال حاضر دفتر هم داریم، منتها نیازمند تکمیل و تجهیز کانون داریم که بتویم کار را با سرعت بیشتر و فراگیرتر حتی در سرتاسر ایران داشته باشیم...انشاالله حمایت شما جوابی به یاری دین خدا و حمایت و انگیزه دوچندان ما برای ادامه راه باشه... منتظر طرح ها و ایده های جالب ما در آینده نزدیک باشید...انشاالله.آدرس:چهارمحال و بختياري - لردگان - بلوار پاسداران - فاز 4 - روبه روی هنرستان حضرت نرجس (س) - پلاک 42
چشم نظر